Forum dla wszystkich !

Opis forum

Ogłoszenie

Uwaga ! Amin prosi was uzytkownikwo o namietne wysylanie linka do tego forum, aby wchodzilo na nie coraz wiece i wiecej ludzi, z gory dziekuje ;D

#1 2011-06-05 23:34:29

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Co polecacie?

Yoo~! Wszystko zawarte w temacie.
Ja uważam, że anime godnym obejrzenia jest Code Geass. Jest tam mecha, których nienawidzę, a wcale mi tu nie wadzą i wspaniały Lelouch! All hail Lelouch! Ciekawy tytuły: Angel Beats! Durarara! FullMetal Alchemist (obowiązkowo).
Myślę, co obejrzeć.. Nie lubię długich anime (taa, to po co zaczęłam Reborn'a i Bleach'a? x'D). Coś ciekawego. Może być anime muzyczne, albo horror, jednak najbardziej lubię jak jest dużo walk. Shounen'y rządzą. Co polecacie?


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#2 2011-06-08 08:39:13

SasU

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 51
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Ohayooo!
Shounen'y faktycznie rzadza, nie ma sprzeciwu XD. Osobiscie uwazam, ze Naruto nie jest najgorsza pozycja <Aczkolwiek manga zlazi na psy -.-">, polecalbym Death Note, Wolf's Rain i Elfen Lied. Nie moge tez zapomniec o wrecz legendarnym anime dla mnie Sengoku Basara XDDD. Swietna akcja. Z kolei jest jeszcze Fairy Tail, czyli ciekawa walka polaczona z humorem w najmniej oczekiwanych momentach xD. Dla spragnionych lekkich watkow ecchi, dalbym tez rade, zeby obejrzec High School of The Dead.

Ostatnio edytowany przez SasU (2011-06-08 08:53:41)

Offline

 

#3 2011-06-08 13:22:04

Danyl

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Dobra, jako, ze jest bardzo goracao to sie nie rozpisze (wcale nie dlatego, ze aniem ogladalem ostatni raz kilka miesiecy temu, a mange czytalem jeszcze dawniej). Ja zaczne ogladac one piece od pierwszego odcinka, niech mi tylko ktos rzuci linka. Takze One piece,  Elfen lied, chociaz ogladalem tylko jeden odcinek wydal mi sie zachecajacy >

Offline

 

#4 2011-06-08 13:53:51

 Aki

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 52
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Hellsing oczywiście! Tak samo jego "z-Ultimate-owana" wersja ;D Dla mnie klasykiem są też wszystkie filmy z "Final Fantasy" w tytule. Ale jak to mówią - "Finala albo się pokocha albo znienawidzi" ;D Zależy też jak kto postrzega Anime i jakie filmy można pod ten gatunek "podciągnąć" ^^

Offline

 

#5 2011-06-08 15:19:49

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Death Note'a faktycznie mam w planach, a już dawno zaliczyłam Elfen Lied'a i Sengoku Basare (to w ogóle jest jedno z lepszych anime jakie oglądałam. Uwielbiam te postacie, animacje, a ta muzyka... genialna!) Z Fairy Tail'em jestem na bieżąco, ale jeśli chodzi o anime. Do mangi na razie mnie nie ciągnie. Może Wolf's Rain'a obejrzę, bo jesteś kolejną osobą, która mi to poleca. Już wiem od kogo wysępić mangę... ^^
Haidan, moja Nee-chan (która jest moją kuzynką) kupuje One Piece'a. Czytam. W necie mi się nie chce, bo nie ma to jak trzymać tomik w ręce, a drugą próbować stłumić swoje piski. -.- Nie pytajcie. Ale nie zacznę oglądać anime. Ilość odcinków mnie przeraża. Wolę krótsze pozycje, jak na przykład Wolf's Rain. ^^ Ale mangi sobie nie odmówię.


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#6 2011-06-17 13:10:43

 Lemitsu

Moderator

2459415
Call me!
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Co polecacie?

Elfen Lied jest moim ulubionym anime <3 Danyl,oglądnij całą serię,naprawdę warto.
Vampire Knight też jest godne uwagi,świetna kreska.Rosario to Vampire(nie jestem pewna czy dobrze napisałam xD)...Soul Eater...Hell Girl...(oryginalnej nazwy niestety nie pamiętam x.x).W chwili obecnej nie oglądam żadnego anime,nie mam na to czasu...chociaż teraz wakacje,to kto wie... ^^ może mnie ruszy i zacznę ponownie coś oglądać.

Offline

 

#7 2011-06-18 16:48:16

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Co polecacie?

OBEJRZYJ FULLMETAL ALCHEMIST BROTHERHOOD!!! Na anime-shinden masz w dobrej jakości. Muzyka jest wspaniała, uwielbiam tą kreskę (chociaż jest podobno zwyczajna) i te postacie. Popłakałam się nieraz przy tym. Końcówka jakże prosta, jednak piękna. Nie pożałujesz, jeśli obejrzysz. I właściwie, co to jest 64.. Chwila i jest. Chociaż ja oglądałam dość długo. Miałam najpierw mangę przeczytać, ale to było tak wciągające, że siedziałam do czwartej nad ranem, kończąc to anime. Musisz to obejrzeć, musisz, musisz.


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#8 2011-06-19 02:03:00

SasU

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-08
Posty: 51
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Mi tam FMA odradzano mowiac, ze to chlam zwyczajny jest =_="... ALe chyba tez to zaczne, bo coraz wiecej widze pozytywow O_o".

Offline

 

#9 2011-06-19 11:40:35

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Co polecacie?

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#10 2011-06-20 00:21:37

 Lemitsu

Moderator

2459415
Call me!
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Co polecacie?

Kiedyś się zabierałam za FMA...ale jakoś mi nie wyszło... xD

Offline

 

#11 2011-06-20 11:53:18

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Pierwszą serię czy drugą? Pierwsza jest za kolorowa, za dużo nieścisłości i niewytłumaczonych rzeczy. Ale Brotherhood rządzi. :3 Chociaż, hmm.. Skoro nie FMA, to polecam też Code Geass. All hail Lelouch! <3 Tylko uwaga mechy. Sama nie lubiłam, a z przyjemnością obejrzałam anime. Albo Durarara! Anime, hah, właściwie nie wiem, o czym. xD


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#12 2011-06-20 12:03:51

 Lemitsu

Moderator

2459415
Call me!
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Co polecacie?

1 próbowałam ^^ ale dupa z tego wyszła xD

Offline

 

#13 2011-06-20 12:15:14

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Nie warto. Lepiej zacznij Brotherhooda. On jest na podstawie mangi. ^^


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#14 2011-06-20 12:16:24

 Lemitsu

Moderator

2459415
Call me!
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 55
Punktów :   
WWW

Re: Co polecacie?

Ok,posłucham Twojej rady

Offline

 

#15 2011-06-29 12:49:09

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Co polecacie?

Dopiero zaczęłam to anime i powiem, że jest, emm, dziwne. O.o Ale się leją, więc jest git. xD''
http://www.youtube.com/watch?v=To3-BKTYdPs
To opening. Ktoś to oglądał? Warto? Bo w sumie nie wiem, czy się poświęcać. (w niskiej jakości jest TT^TT)


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przyszowa.pun.pl www.architektura5.pun.pl www.motorybnik.pun.pl www.kulomiot.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl