Forum dla wszystkich !

Opis forum

Ogłoszenie

Uwaga ! Amin prosi was uzytkownikwo o namietne wysylanie linka do tego forum, aby wchodzilo na nie coraz wiece i wiecej ludzi, z gory dziekuje ;D

#1 2011-06-08 13:25:50

Danyl

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 104
Punktów :   

Zwiadowcy

Tytul taki jak w opisie, czyli "Zwiadowcy"

"Opowieść rozpoczyna się w najważniejszym momencie życia młodych bohaterów: w Dniu Wyboru. Przydzieleni do Mistrzów Sztuk, będą się szkolić przez najbliższe cztery lata jako czeladnicy. Przy tej okazji autor pokazuje nam, że to, co się źle zaczyna, wcale nie musi źle się kończyć. Główny bohater książki, piętnastoletni Will, marzący o Szkole Rycerskiej, doznaje rozczarowania, gdy zostaje odrzucony przez jej zwierzchnika. Trafia pod opiekę zwiadowcy Halta. Przełożony rozpoczyna wpajanie Willowi nauk, które pozwolą mu wypełniać zadania elitarnej grupy, dbającej o bezpieczeństwo kraju. Chłopak szybko odkrywa, że profesja Zwiadowcy jest tym, co mu najbardziej odpowiada. "

Jak narazie w polsce ukazaly sie czesci od 1-8, cala seria ma ich 10, wiec zostaly jeszcze diwe do wydania ;D

Zachecam do czytania. nawet MI sie spodobala ta ksiazka, a to juz cos...wiec jakby ktos chcial zaczac, moge z checia pozyczyc, mam pierwsze 4 czesci

Offline

 

#2 2011-06-08 15:05:19

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Zwiadowcy

Właśnie! Wakacje! Chciałam coś przeczytać i zastanawiam się, co. Więc teraz już wiem. Ciekawe, czy nasza biblioteka będzie to miała, hmm... Taa, wypadałoby najpierw przeczytać książkę, którą wypożyczyłam dwa miechy temu. -.-''
Jakby co, to mogę liczyć na Ciebie?


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#3 2011-06-08 22:15:25

Danyl

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Zwiadowcy

No jesli bede ja mial to oczywiscie, nie ma problemu ;D

Offline

 

#4 2011-06-08 22:44:53

 Kanashii

emerytowany użytkownik

8219105
Call me!
Skąd: Kłecko
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 87
Punktów :   

Re: Zwiadowcy

Oo, tego się nie spodziewałam. Będę o tym pamiętać. Zanim wyjadę na pseudo-Hogwart chyba sobie przeczytam pierwszą część. Jak mi się spodoba, może kupię. Chociaż co do książek to jestem wybredna. Wolę magi. Są obrazki. x'D


"Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego. Tak. Stalowe serce." [Edward Elric <3]

Offline

 

#5 2011-06-08 23:10:58

Danyl

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Zwiadowcy

Ja tam ksiazek tez za bardzo nie czytam, ale jak dla mnie to zwiadowcy sa swietni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mzklan.pun.pl www.architektura5.pun.pl www.kulomiot.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.motorybnik.pun.pl